Malujeme čistě,rychle a levně

Informace o nás

Nabízíme Vám služby v oboru malíř, lakýrník a natěrač na velmi vysoké úrovni.
Nemusíte se o nic starat, stačí nám jen předat klíče a vše zařídíme a vymalujeme i bez Vaší přítomnosti (přípravu, malování, úklid po naší práci). To proto, aby sme Vám nenarušovali Váš dosavadní plán. V případě že se z jakékoli příčiny nedá malovat přes den (např. školky, kanceláře, obchod, parking, atd...), jsme pro Vás připravili NOČNÍ malování (samozřejmě za stejné ceny).Zkrátka chceme našim zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc...
Dále nabízíme drobné zednické práce a je pro nás SAMOZŘEJMOSTÍ úklid po všech těchto pracích. Naší snahou je i po 30-ti leté praxi dále rozvíjet fungující firmu, na kterou se budete vždy rádi a znovu obracet. Jsme si vědomi toho, že kvalitně odvedená práce a rozumná cena, je zárukou spokojených zákazníků.

 

Našimy zákazníky jsou:

Našimi zákázníky jsou majitelé bytů, domů, majitelé hotelů, pronajímatelé v obchodních centrech, majitelé parkingů a ve velké míře majitelé školek.

Z naší historie

 

Zde Vám také chceme přiblížit něco málo o malířském řemesle a cestu, kterou podnikáme, aby naši zákazníci ač současní tak i budoucí byli spokojeni!

Malíř pokojů spoustou lidmi „zatracován“ z důvodů že si dokážou vymalovat sami, na tom není nic špatného, do té doby než to začnou dělat s nechutí.

My svoje řemeslo děláme s láskou už 30 let a snažíme se stále zdokonalovat a učit se novým technikám.Zdi jsou součástí každého domova a měli by se udržovat stále ve své kráse, protože každý z nás si zaslouží přijít z práce domů a cítit se tam opravdu doma.Naše oči se nechtějí koukat na popraskané a zaprášené zdi.

Proto vše jsme si zvolili toto řemeslo a pracujeme s ním každým dnem a jsme hrdí na to, že jsme Čeští řemeslníci.

A proto jsme v roce 1990 začali v tomto oboru podnikat a od první zakázky jsme dělali vše pro to aby naše jméno nebylo spojováno s odfláknutou prací a myslíme si,že se nám to daří.

Snažíme se lidem vyjít vstříc jak nejvíce jen je to možné i když někdy náklady na malování nejsou zrovna malé a proto za ní chcete dobrou práci, ale i to je málo, za vaše peníze musíte dostat prvotřídní práci.

Je třeba si uvědomit, že když si pozvete malíře není to jen o tom vzít štětku a namazat barvu na zeď, chce to mnohem víc než jen to a to především cit,dokonalost, soudnost a komunikaci. Ale ne vždy zákazník dbá rad odborníka a proto pak práce není taková jaká by měla být a proto prosíme, dbejte rad které jsou odůvodněné a radši si pár stovek připlaťte, ale ve finále ušetříte minimálně o jedno další malování.

To bylo pár vět o nás a řemesle, ale taky rady k Vám.

Přejeme hodně štěstí při výběru barev a i řemeslníků.

 

                       

   Váš malířský tým www.maliri-frk.cz

Kontakt

maliri-frk.cz

frkoza1984@gmail.com

Rudé armády 553, Mníšek pod Brdy,
25210

+420 608 816 434

Vyhledávání

Novinky

07.11.2012 14:35

!!! Novinka !!!

Nyní i NOČNÍ malování
07.11.2012 14:34

Akce

Akční ceny při malování již od 500m2

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode